Prima pagină APICULTURA GENERALA PAGINI PERSONALE ! CINE SUNT EU ?

In aceasta rubrica iti poti prezenta stupina proprie , metode de lucru , tehnici personale si in general tot ce te reprezinta pe tine ca apicultor .
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Stupina mea-George Preda

Mesajde bluecorsa-PDG » 10 Apr 2011, 19:37

Salutare! Abia m-am mutat si eu pe noul forum, am considerat ca trebuie sa spun cateva cuvinte despre mine:
Ma numesc George Preda, sunt din Cepari Arges, am 24 de ani si ma ocup de stupi cam de la varsta de 13-14 ani impreuna cu tatal meu. In momentul de fata nu mai detinem decat 75 de stupi (serviciul nu imi mai permite foarte mult timp). Sunt pasionat de apicultura si as dori sa ma perfectionez din ce in ce mai mult.
Atasez cateva poze cu stupina mea (cele de pe vechiul forum):
ok_94848.jpg

ok_94846.jpg

ok_94845.jpg

Va doresc multe realizari in noul an apicol!
CAUTA!!! Nici albina nu gaseste miere in fiecare floare!
Avatar utilizator
bluecorsa-PDG
 
Mesaje: 1
Membru din: 10 Apr 2011, 18:57
Localitate: Cepari-Arges

Re: Stupina mea-George Preda

Mesajde FLORINELU » 19 Oct 2011, 18:01

DOMNULE GICA,SCRIE-NE MAI MULTE DESPRE "ANGAJATELE"TALE.VAD CA ESTI DOTAT BINE CU STUPI. :lol:
Avatar utilizator
FLORINELU
 
Mesaje: 2224
Membru din: 26 Sep 2011, 18:44
Localitate: TIMISOARA

Re: Stupina mea-George Preda

Mesajde liviu1965 » 19 Oct 2011, 20:47

Acum am vazut postarea ta. Scuze, si eu sunt nou, ca si tine, diferenta consta in faptul ca esti nou pe forumul nou...tu ai stupi.
Succes si .... te dau de exemplu la baiatul meu.
Multa putere de munca si satisfactie maxima.

Cu respect,
Liviu
Avatar utilizator
liviu1965
 
Mesaje: 1335
Membru din: 25 Iun 2011, 08:52
Localitate: IASI

Re: Stupina mea-George Preda

Mesajde jonny_it » 19 Oct 2011, 20:59

bluecorsa-PDG scrie:Salutare! Abia m-am mutat si eu pe noul forum, am considerat ca trebuie sa spun cateva cuvinte despre mine:
Ma numesc George Preda, sunt din Cepari Arges, am 24 de ani si ma ocup de stupi cam de la varsta de 13-14 ani impreuna cu tatal meu. In momentul de fata nu mai detinem decat 75 de stupi (serviciul nu imi mai permite foarte mult timp). Sunt pasionat de apicultura si as dori sa ma perfectionez din ce in ce mai mult.
Atasez cateva poze cu stupina mea (cele de pe vechiul forum):
Va doresc multe realizari in noul an apicol!


Salut si bine ai venit!

Esti cu 1 an mai tanar decat mine dar am inceput amandoi cam in aceeasi perioada (2000) iar ca numar de stupi am cu cativa mai putini decat tine. :)

Spor in continuare si asteptam sa te implici in discutii.

Jonny
Avatar utilizator
jonny_it
 
Mesaje: 5470
Membru din: 23 Feb 2011, 16:21
Localitate: Piatra Neamt / Iasi / Vaslui / Oslo


Înapoi la PAGINI PERSONALE ! CINE SUNT EU ?



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori