Prima pagină APICULTURA GENERALA PAGINI PERSONALE ! CINE SUNT EU ?

In aceasta rubrica iti poti prezenta stupina proprie , metode de lucru , tehnici personale si in general tot ce te reprezinta pe tine ca apicultor .
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Re: pagina Harnicutzele.Mele

Mesajde Harnicutzele.Mele » 02 Ian 2012, 21:29

LA MULTZI ANI! si un AN NOU FERICIT, pentru totzi apicultorii din Romania. Mda, acel stup slab a murit de frig, atunci cu frigul din prima saptamna decembrista. Nu am mai intrt de mult pe FORUM, dar asta este. Da, am probat retzeta de bomboane pentru albine. E super! Foarte mult m-a ajutat, si nu este asa de greu de facut. Mai greu cu modelarea pungilor. Si cu temperatura, sa nu fie nici prea calda, nici prea rece. Dar harnicutzele au spus ca este OK.
Avatar utilizator
Harnicutzele.Mele
 
Mesaje: 4
Membru din: 09 Oct 2011, 18:04

Re: pagina Harnicutzele.Mele

Mesajde vali79 » 02 Ian 2012, 22:53

La multi ani!Sa ai parte de un 2012 plin de bucurii si satisfactii alaturi de harnicute!Dupa aceasta pierdere sigur vei fi mai motivata si mai ambitioasa...asa este la inceput.Sper sa nu fie cazul tau dar in aceiasi ipostaza eram si eu in primul an iar batrinelul de la care am prins microbul mia spus o vorba..."bai,nu este stupar acela la care nu ii mor odata familiile si o ia de la capat".Acum avem acces la informatie "girla" deci...succes!!
Sanatosi sa fim ca boala...vine!
vali79
 
Mesaje: 87
Membru din: 05 Mar 2011, 20:49
Localitate: Teius/Alba

Anterior

Înapoi la PAGINI PERSONALE ! CINE SUNT EU ?



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori