Prima pagină DIVERSE IN APICULTURA NOUTATI IN APICULTURA

Daca ai aflat despre o noutate in apicultura care se preteaza a fi aplicata in Romania , scrie aici . Materiale , echipamente , tehnologii noi sunt elemente ale progresului in apicultura .
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Apicultura din Romania, incotro ?.

Mesajde Adi Hodis » 26 Noi 2017, 20:48

Acum la AgroTV, cu Danut Puisoru.
Albinutele = viata ... importantele albinute ... ” daca albinele ar disparea, omenirea ar mai trai 4 ani. Albert Einstein ”.
http://adihodis.sunphoto.ro/
Avatar utilizator
Adi Hodis
 
Mesaje: 2937
Membru din: 03 Apr 2011, 18:40

Re: Apicultura din Romania, incotro ?.

Mesajde stefanmadalin » 26 Noi 2017, 20:57

Rromania, incotro?
stefanmadalin
 
Mesaje: 1483
Membru din: 24 Feb 2012, 04:52

Re: Apicultura din Romania, incotro ?.

Mesajde paul » 26 Noi 2017, 21:26

Mda ... avea un regret ca PNA-ul poate fi accesat si de ... neafiliati, adica nu se mai imparte cascavalul doar de catre formele asociative. :lol:
Si mai zicea ceva de-o piramida,n-am inteles eu prea bine .... cica ei aia multi de la Sindicat (baza piramidei) muncesc pentru aia din varful piramidei ( care-s mult mai putini dupa ... geometrie). :lol:
Curat murdar coane fanica, pardon ,coane Danut !
Caracterul fara inteligenta poate mult.Inteligenta fara caracter nu poate nimic !
Avatar utilizator
paul
 
Mesaje: 5607
Membru din: 17 Sep 2011, 12:12
Localitate: falticeni

Re: Apicultura din Romania, incotro ?.

Mesajde kiloz » 26 Noi 2017, 22:06

Regele apiculturii. Fara dar si poate. Da!
Să fii drept şi scrie adevărul.
kiloz
 
Mesaje: 1945
Membru din: 23 Feb 2011, 15:08

Re: Apicultura din Romania, incotro ?.

Mesajde peterneamt » 27 Noi 2017, 11:54

27-11-2017
Agro TV
14:00 și 22:00
Sinteza Agrostrategică -interviu cu Puișoru Dănuț :roll:
Avatar utilizator
peterneamt
 
Mesaje: 4868
Membru din: 28 Noi 2011, 18:19

Re: Apicultura din Romania, incotro ?.

Mesajde gica.mosu » 27 Noi 2017, 13:51

CUUUUM,incotro :?: ...In aceieasi directie ca "ROMANICA" dupa revolutie(de ra'pa'=fier vechi ) :mrgreen: P.S- simt un miros si mai ura't dupa 10 ani de criza(LA NOI in toate zonele=sectoareleee ....)siiiii in lumeee(ve-ti traii si ve-ti videa....) :shock:
Sa ne multumin cu ce avem,sa ajutam si pe altii si sa ne rugam sa fim sanatosi!!!!
Avatar utilizator
gica.mosu
 
Mesaje: 2658
Membru din: 12 Feb 2012, 12:56
Localitate: Onesti,Bacau

Re: Apicultura din Romania, incotro ?.

Mesajde jonny_it » 27 Noi 2017, 22:26

gica.mosu scrie:CUUUUM,incotro :?: ...In aceieasi directie ca "ROMANICA" dupa revolutie(de ra'pa'=fier vechi ) :mrgreen: P.S- simt un miros si mai ura't dupa 10 ani de criza(LA NOI in toate zonele=sectoareleee ....)siiiii in lumeee(ve-ti traii si ve-ti videa....) :shock:


Sa nu imi ziceti ca era mai bine inainte de revolutie ca nu va cred; la revolutie aveam aproape 4 ani, nu am trait anii aia, dar imi place sa ma documentez.
Era mai bine pentru cei care acum sunt mai in varsta, erau mai tineri :lol:
Avatar utilizator
jonny_it
 
Mesaje: 5470
Membru din: 23 Feb 2011, 16:21
Localitate: Piatra Neamt / Iasi / Vaslui / Oslo


Înapoi la NOUTATI IN APICULTURA



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori