Prima pagină DIVERSE IN APICULTURA LEGISLATIE NATIONALA SI EUROPEANA

Discutii despre legislatia apicola nationala si europeana , implementare norme UE . A fi un apicultor informat in acest domeniu , inseamna un atu in plus , pentru tine .
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

pierderea planului de afaceri

Mesajde acsintealexandru » 15 Apr 2013, 23:19

salutare din imprudenta mi-am permis sa pastrez planul de afaceri pt masura 141 doar in format digital ,astfel ca in urma virusarii calculatorului am pierdut planul de afaceri acum sunt in anul 2 si doresc sa fac demersurile necesare pentru a primi flnantarea programului in continuare .desi situatia este jenanta solicit ajutor oricui mar putea indruma pt a avea din nou planul de afaceri .sunt foarte descurajat deoarece si proiectantul meu nu mai are planul de afaceri cer ajutorul oricui mar putea indruma .multumesc anticipat .
acsintealexandru
 
Mesaje: 1
Membru din: 15 Apr 2013, 23:04

Re: pierderea planului de afaceri

Mesajde cipry74 » 16 Apr 2013, 08:11

Mergi cu ceva miere in borcanele la ojpdrp - Apdrp filiala judetului tau ..adica la aia care au venit de au facut poze cand ai depus proiectul daca ii mai tii minte cum arata......ei au copie la dosar si ii rogi frumos sa-ti faca si tie una....nu fii descurajat....se rezolva
Avatar utilizator
cipry74
 
Mesaje: 170
Membru din: 24 Feb 2011, 14:31
Localitate: Com.Valea Doftanei;Prahova

Re: pierderea planului de afaceri

Mesajde stancu marin » 16 Apr 2013, 22:50

cind ai depus dosarul pt finantare ,sa depus in 3 exemplare ,doua pe hirtie plus CD iar un dosar complet care a ramas la beneficiar ,asa ca nu ai pierdut ....cauta,,,,
Avatar utilizator
stancu marin
 
Mesaje: 42
Membru din: 21 Oct 2012, 11:40
Localitate: bals

Re: pierderea planului de afaceri

Mesajde ionel07196555 » 16 Apr 2013, 23:29

incearca sa recuperezi datele e cam scump da se merita un HDD CAM 500 RON
ionel07196555
 
Mesaje: 192
Membru din: 19 Noi 2012, 21:51


Înapoi la LEGISLATIE NATIONALA SI EUROPEANA



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori