Prima pagină DIVERSE IN APICULTURA TRATAMENTE NATURISTE PENTRU ALBINE SI STUPARI

Discutii despre folosirea tratamentelor naturiste in combaterea diferitelor boli , la oameni si albine
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Vitamine pentru stupari

Mesajde vasilefi » 08 Iul 2014, 13:37

De obicei stuparii se trateaza cu produsele albinelor insa daca ati folosit vreodata produse ca vitamine, antioxidanti, ulei peste etc, va recomand urmatorul magazin online din SUA:
www.iherb.com

Avantaje:
- produsele sunt mai ieftine decat cele similare de pe piata din Romania, chiar la 1/2 de pret
- transportul este 4$ (14 lei) cu limita la greutatea totala a coletului de 1.8 kg
- NU platesti vama si TVA. coletul este trimis in Germania, se face redirectionare si e considerat ca fiind trimis din UE
- am facut mai mult de 10 comenzi pana acum, le-am primit pe toate. coletul fiind trimis prin Posta Romana nu e asigurat, dar nu am avut probleme
- prima comanda beneficiaza de minim 5$ reducere in functie de valoarea totala, dar aveti nevoie de un voucher reducere. daca vrea cineva pot sa-i dau unul prin PM.

Plata se face cu cardul iar coletul ajunge in aprox 2-3 saptamani.
vasilefi
 
Mesaje: 466
Membru din: 10 Feb 2012, 10:27
Localitate: Calinesti - Arges

Înapoi la TRATAMENTE NATURISTE PENTRU ALBINE SI STUPARI



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 17 vizitatori