Prima pagină OFF TOPIC NEURONU` ZAMBARET

Faze haioase , bancuri , video funny , divertisment , imagini si poze hazlii . Sa rada si neuronu` in tine .....
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Re: Test de acuitate vizuala

Mesajde Dila Daniel » 14 Ian 2013, 19:41

Nu citeste,dar stie ca ochiul meu apreciaza "senzualitatea" unei femei,iar inima,frumusetea ei interioara.
Tot datorita "ochiului "meu si al inimii...o cheama Dila :D
I-am aratat ca o iubesc al naibii de mult ,ca sa aiba motiv sa nu se simta "in sigurantza".Si a stiut si ea sa imi arate la fel!
Te pup iubire!!!
postarea asta,este pentru cazul in care citeste pe ascuns... :lol:
Nu sunt perfect dar sunt eu insumi...si sunt mandru de asta!
Cu stima D.D.
Avatar utilizator
Dila Daniel
 
Mesaje: 2447
Membru din: 18 Feb 2011, 22:51
Localitate: Craiova

Re: Test de acuitate vizuala

Mesajde CATALIN » 14 Ian 2013, 20:11

oooooooo nea dan cata pasiune
In natura nimic nu se pierde, nimic nu se castiga, totul se transforma”
Avatar utilizator
CATALIN
 
Mesaje: 2309
Membru din: 29 Aug 2011, 16:46
Localitate: Craiova

Re: Test de acuitate vizuala

Mesajde horia_ch » 16 Ian 2013, 14:54

:lol:
Măi, despre ce vorbiţi voi aici? Că nu înţeleg nimic. Care paleontologie? Care pterodactil, care mâţă şi care fată în alb? Care cană şi care doamnă cu ochelari? Io nu văd nimic din toate astea. Văd doar... ooooo, mamaaaa !!! Nu mai văd. :lol: :lol: :lol: Mi-au sărit în ochi.
קֹהֶלֶת 3:11,12
Avatar utilizator
horia_ch
 
Mesaje: 723
Membru din: 15 Mar 2011, 20:32
Localitate: Miercurea Ciuc, Harghita, România

Re: Test de acuitate vizuala

Mesajde kamy » 16 Ian 2013, 19:39

Horia,un ginecolog voia sa plece si el in concediu si nu i se aproba decat daca-si gaseste inlocuitor.il convinge pe bula sa ramana el ca oricum nu-i mare lucru.cand vine inapoi il intreaba ce caz mai deosebit a intalnit.
Vine intr-o zi o femeie frumoasw foc se aseaza direct pe masa si spune ,,doctore n-am vazut barbat de o luna de zile,
,,si ce i-ai facut,, ,,i-am dat o reteta cu picaturi pentru ochi,,
kamy
 
Mesaje: 1879
Membru din: 18 Dec 2011, 15:30

Anterior

Înapoi la NEURONU` ZAMBARET



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 21 vizitatori