Prima pagină OFF TOPIC CAFENEA - DISCUTII DESPRE ORICE

Aici poti pune tot felul de intrebari (altele decat cele legate de apicultura) . Poti discuta cu alti apicultori despre orice iti trece prin cap.
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Grupurile de facebook!

Mesajde Bezna Zorilor » 25 Apr 2024, 11:43

Las si aici o bomba, ca sunteti cam aceiasi! Tot cu nevestele! Ca n'ati invatat nimic de la Mircea! Postarea se refera, asa cum am mentionat, la cei care se tiganesc pe grupuri si se dau mai mult decat sunt! Pupici la toti!

Apicultori din Romania - Grup liber - grup de indivizi condusi de muieri!

Am intrebat daca are cineva miere de mana si mi'au sarit in cap toti saracii care au miere mermelita cu poliflora! Saraci la suflet, pentru ca smecherii din Romania nu se compromit prin comentarii ca unii care au mostenit tzatzismul de la nevestele lor si asta fac zi lumina, pe grup!

Am gasit o miere neagra de mana la Prisaca Barnova, o postare de acum doi ani, deci se poate! Eu stiu ce am mancat acum 7-8 ani de la cineva din Iasi si nu pot fi mintita cu facaturi, pentru ca stiu exact ce caut!

Am postat sub anonimat de cateva ori, ca sa mai bag putin batul prin gard cu pretul la miere! Nu ma plang, m'as plange daca as trai doar din miere! Nu vand miere sub 60 lei kg, tocmai pentru ca stiu ce vand si nu dau tepe oamenilor cum fac multi! (Stupina Apetrei - miere buna alte sortimente, mierea de mana o teapa planetara! Mihai Grama, un individ recomandat, dar depinde pe unde intrebi - este doar un alt tepar!)

Pe grup mai exista postari anonime de genul - se cumpara x sute kg miere / neamt cauta sa angajeze stupar roman priceput, samd, tot felul de chestii d'astea haioase si poate si neserioase.

Problema pare sa fie ca am postat eu, pe un grup de handralai, si sunt femeie cu gura mare, cum adica sa imi permit sa zic niste chestii?

Stiti care e problema de fapt? Ca printre admini sunt si femei admine! Da, traim intr'o lume libera si oricine poate sa fie orice, bai dar nu atat de derapata!

Cand o muiere e pusa, lasata admin pe un grup de puletzi, aia se crede mai smechera de cusutul ciorapilor si mestecatul in oala si vrea sa sorteze postari, comentarii, sa decida pe un grup de pooli! Ori barbasu' n'a scapat de gura catzei, ori alti admini de pe grup permit asa ceva pentru ca nu au pooli, ci puzte, si'alea taiate la jumate!

Pe grupuri exista optiunea sa postezi sub anonimat, dar cand o admina vine si spune public, haaa, cutarico, tu esti, aia e o tzarancafrustrata care n'are ce cauta sa nimic, o multpreanasoala ca sa combine ceva de muiere, si'atunci vrea sa decida pe grupuri cu oo!

Eu nu l'am vazut pe Mircea sa se compromita in asemenea hal! N'ati invatat nimic de la el, ani de zile! A scris pe forum degeaba! Sunteti niste compromisi cu coaiele cazute care stati covoare sa faca niste lighioane latratoare ce vor din voi, in batatura si pe feisbucu' pe care au pus stapanire! Nu mai aveti un pom al vostru dupa care sa va pishati, ca vin astea!

Muierele n'au ce cauta admine pe grupuri de stupari, lemnari, liberi cugetatori, care daca se uita in chiloti vad doo oo!

Stuparii pe care ii stiu eu, aia foarte smecheri, nu fac asa ceva! Sunteti niste postaci in chiloti de babe si cu putzele cazute!

Am consemnat mai jos ca admina cu pricina a zis ca ea cumpara miere de salcam tot cu cat vrea ea, ca sa iasa ea bine, ca tot omu'! Fah, precupeatzo, nu toti oamenii sunt asa, nu te mai aseza langa oameni, ca tu esti o animala! (o cheama Felicia Stamatin)
The image of the hero was set up for all in every age through the appetite for imitation. Therefore the hero was murdered, since we have all been aping him. Do you know why you cannot abandon apishness? For fear of loneliness and defeat.
Avatar utilizator
Bezna Zorilor
 
Mesaje: 1536
Membru din: 21 Aug 2016, 22:45
Localitate: Bucuresti

Re: Grupurile de facebook!

Mesajde Bezna Zorilor » 25 Apr 2024, 14:36

Rusine stuparilor postaci de pe grupuri!

Ati ingropat Stuparitul Forum, ca era cam inconfortabil adminul, este? Ati facut grupuri unde muieri isi doresc sau accepta sa fie admine (iar poolile care permit asa ceva sunt, de fapt, niste putze taiate), deci tot ce mai pot ele spera e sa scrie versuri pe feisbuc, pentru ca, desi isi doresc sa fie niste cucuvele respectate, fiind admine de grupuri de poolarai, obtin exact efectul invers! Si'au pus chiloti de tabla, nu isi mai arata labiosul pentru ca, cel mai probabil, isi detesta barbatul si viceversa, dar se ocupa, nene, de sortat postari si comentarii printre barbati! Odioase travessstite! Pentru ca fix asta sunt!

V'am zis de mai bine de sapte ani ca problema e cu nevestele! V'am zis!
The image of the hero was set up for all in every age through the appetite for imitation. Therefore the hero was murdered, since we have all been aping him. Do you know why you cannot abandon apishness? For fear of loneliness and defeat.
Avatar utilizator
Bezna Zorilor
 
Mesaje: 1536
Membru din: 21 Aug 2016, 22:45
Localitate: Bucuresti

Re: Grupurile de facebook!

Mesajde cristi_vidican » 25 Apr 2024, 18:35

Ai 7 zile de pauză pentru limbaj vulgar.
Tot ce voiti sa va faca voua oamenii, faceti-le şi voi la fel – Matei 7:12a
Avatar utilizator
cristi_vidican
 
Mesaje: 7026
Membru din: 23 Feb 2011, 13:58
Localitate: Hidiselu de Sus - Bihor


Înapoi la CAFENEA - DISCUTII DESPRE ORICE



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori