Prima pagină OFF TOPIC CAFENEA - DISCUTII DESPRE ORICE

Aici poti pune tot felul de intrebari (altele decat cele legate de apicultura) . Poti discuta cu alti apicultori despre orice iti trece prin cap.
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Re: NIHIL SINE DEO

Mesajde mircea » 27 Apr 2018, 08:27

petru71 scrie:
mircea scrie:Petrule, Petrule ....eu zic sa-l lasi pe Mihai in pace, nu mai fi tu asa sigur de unele chestii .
Ce-ti mai place rolul de corb hoitar .......tocmai tu pitarul cel bun ca painea calda .
Pai e frumos ?

Mircea, Mircea, Mircea, Mircea...eu zic să mă mai scutești cu abordarea asta parentală. Ți-ai greșit omul.
O altă idee ar fi să mă mai slăbești și cu jignirile, că deja, repetându-te atât de des, strici jucăria și dai în penibil.
Oare dacă te duci la regulament și totodată recitești ce-ai scris la adresa mea, n-ar trebui să te autobanezi pentru jigniri repetate ??
Păi e frumos ?

Mai Petrule, tu chiar vorbesti serios?..cum te jignesc eu ???...., ca nu este prima oara cand faci afirmatia asta . Poti sa-mi dai niste lincuri , niste exemple acolo ?

Stiu un lucru...ca daca chemi niste oameni (ii strangi pe un forum), nu poti sa te apuci sa-i jignesti si in paralel sa le si ceri sa respecte un regulament .
Zici pe undeva ca te vanez ca pe potarnichi, pot sa-ti dau o duzina de exemple ca ai fi meritat sa fii banat....si zau ca imi reprosez ca nu am facut-o .
Poate asa nu se mai ajungea in situatia actuala, dar am zis ca suntem toti oameni si pana la urma ne vom intelege omeneste .
Vad ca nu se poate,.... si aici nu ma refer numai la tine .
Nu am vazut niciodata o salbaticiune, tanguindu-se. O pasare, care moare inghetata pe o creanga, cade fara sa-si planga vreodata de mila !
www.stuparitul.com
Facebook Grup Stuparitul
Avatar utilizator
mircea
Site Admin
 
Mesaje: 1458
Membru din: 17 Feb 2011, 17:33

Anterior

Înapoi la CAFENEA - DISCUTII DESPRE ORICE



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 20 vizitatori