Prima pagină OFF TOPIC CAFENEA - DISCUTII DESPRE ORICE

Aici poti pune tot felul de intrebari (altele decat cele legate de apicultura) . Poti discuta cu alti apicultori despre orice iti trece prin cap.
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Re: ARDELENII!

Mesajde Shrek » 25 Iun 2018, 00:14

Sincer, văzând intervenția dumitale, fara sa apuc sa citesc, ma gândeam ca nah, uite shefu' o va ...invata p-aia mica sa meargă cu masina pa drum. Adică sa ii explici ca , uneori, trebe trasă frână de mana cand nu te pricepi s-o tii din motor. Da' cine mi-s io sa te trag pe matale la răspundere. Un " tampit" cum ar veni'! S-atunci de ce sa te necajesti ca CI-ul unității mai scăpa si el cate-o vorbă de duh?! Pe stadion , o suduiala in plus sau in minus nu mai contează! Va tzuca , shrek! Pa toti!
Avatar utilizator
Shrek
 
Mesaje: 3304
Membru din: 16 Aug 2015, 10:08

Re: ARDELENII!

Mesajde Cristian IONITA » 25 Iun 2018, 12:50

mircea scrie:Cam mizerabila semnatura ta CI-ule, stiam ca tu combati comportamente si nu oameni, dar asta cu bosorogul senil spune altceva.
Nu-mi place.

......................................


nu te contrazic .... mizeria este evidenta ... dar ca sa fim in ton cu Bezna ... oare ce e mai grav? faptul ca e scris... sau ca ceea ce este scris este si adevarat.

Numai despre Mircea_63 ai de comentat? Sa inteleg ca in ceea ce-l priveste pe Radut impartasesti opinia mea ?
Adevarul este ca ptr 63 am fost concis, pe langa bosorog senil se potriveste foarte bine si comunistoit imbecil
Mircea_63 - bosorog senil si isteric
lucky5strike - parvenit si profitor
Avatar utilizator
Cristian IONITA
 
Mesaje: 4287
Membru din: 23 Feb 2011, 16:33
Localitate: Bucuresti

Re: ARDELENII!

Mesajde teinegru64 » 25 Iun 2018, 18:07

Fii concis :O Soogi la doi din semnatura ?
http://teinegru64.sunphoto.ro/Albine
teinegru64
 
Mesaje: 2459
Membru din: 08 Mar 2011, 13:06
Localitate: Vaslui

Anterior

Înapoi la CAFENEA - DISCUTII DESPRE ORICE



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 44 vizitatori


cron