Prima pagină OFF TOPIC CAFENEA - DISCUTII DESPRE ORICE

Aici poti pune tot felul de intrebari (altele decat cele legate de apicultura) . Poti discuta cu alti apicultori despre orice iti trece prin cap.
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Re: Pledoarie pentru forum.stuparitul

Mesajde ignatov andrei » 31 Oct 2018, 23:40

ioanpuiu scrie:au vrut să se simtă perfect şi m-au chemat şi pe mine să le pun muzică. ;)


Halal apicultori...!!!
ignatov andrei
 
Mesaje: 5315
Membru din: 28 Ian 2013, 18:53
Localitate: Vaslui

Re: Pledoarie pentru forum.stuparitul

Mesajde Bezna Zorilor » 02 Noi 2018, 12:34

BZ, o femeie care a intrat pe acest forum ca intr'o scularie...si constienta de asta, vrea sa va spuna doar atat...

Stati linistiti, baieti, ca femeia fara chiloti e si femeia pres, ca alearga intai dupa principii, dar paradoxal...nu e inversul presului, ci exact pres cu principiile in brate. Ajungem si acolo, ajungem...ajungem...
Dar vreau sa mai stiu...cat de des isi dau femeile chilotii jos pentru voi si daca recunosc ca le place sau o evita (adica evita maciuca), si desi le place, asteapta sa vina muntele la Mohamed...poate. Adica sigur.
Nu trebuie decat sa recunoasteti. :twisted:

Ma mut pe topicul cu princina.
The image of the hero was set up for all in every age through the appetite for imitation. Therefore the hero was murdered, since we have all been aping him. Do you know why you cannot abandon apishness? For fear of loneliness and defeat.
Avatar utilizator
Bezna Zorilor
 
Mesaje: 1534
Membru din: 21 Aug 2016, 22:45
Localitate: Bucuresti

Re: Pledoarie pentru forum.stuparitul

Mesajde gica.mosu » 06 Noi 2018, 13:43

...Da,asa o fi precum zici "mataluta"... :P eu,recunosc:am iubit(patit) la viata mea si bune si rele :mrgreen: ...,dar acum la varsta mea, i-mi vad d'le mele...indif de Ch...ti(model)si da,fiecare cu principiile lui..... :idea: :D
Sa ne multumin cu ce avem,sa ajutam si pe altii si sa ne rugam sa fim sanatosi!!!!
Avatar utilizator
gica.mosu
 
Mesaje: 2658
Membru din: 12 Feb 2012, 12:56
Localitate: Onesti,Bacau

Anterior

Înapoi la CAFENEA - DISCUTII DESPRE ORICE



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 59 vizitatori