Prima pagină OFF TOPIC CAFENEA - DISCUTII DESPRE ORICE

Aici poti pune tot felul de intrebari (altele decat cele legate de apicultura) . Poti discuta cu alti apicultori despre orice iti trece prin cap.
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Cuibul de naparci!

Mesajde Bezna Zorilor » 13 Ian 2021, 14:54

CE SE PLANG BAIETII ASTIA CA NU MAI E TRAFIC PE FORUM, ca le'a incurcat prieteniile Bezna aka agenta Rusiei, propagatoare de neocomunism si vulgaritate.

Naparcile lui Mircea!

Stuparitu' o muritu
Or um ptic o sucombatu?
Edit:
Stuparitu' n-o muritu,
Tocmai ce l-am frunzaritu'

Donbazil
Cristi, stuparii n-au mai avut loc din cauza ....”Beznei” în care s-a complăcut patronul, permițând vulgarizarea forumului....
Da numa io știu ce-am mai tras cu pictoru, cu Cristi cu Balașbebe și cu mulți alții, dar sila cea mai mare mi-au provocat-o Mircea și protejata lui din beznă...Apoi au apărut filozofii politici și s-a pus capac....Acum - vorba ta - de lângă uștioru ușii, mai bag câte un ciripit dar din ce în ce mai anemic....În schimb citesc, cu speranța să descopăr vreo scânteiuță....Si nu mă grăbesc....La vârsta mea am învățat să am răbdare....

BEZNA
Domnul Donbazil, sau cum te cheama pe forum, ca am si uitat, ai poza ai de interlop, pai nu ai zis dumneata ca nu am cum sa fiu femeie. ca sigur sunt barbat? Ca sunt cont fals al cuiva? Acuma ce se intampla, te'ai inselat pana la urma? Ce anume ai tras cu pictorul, uite ca am vorbit singura pe acolo, ca baietii s'au enervat pt ca sunt femeie si pt ca ei urasc femeile, isi urasc si nevestele..si nu ma zicem, ca stim... Pictoru' a zis ca afla el unde sta familia mea si se duce si o bate...plus injurii nenumarate..eu am vulgarizat forumul? Nu v'ar fi rusine... Mircea Bog ar trebui sa zica mersi ca i s'a spart cuibul de naparci!
Ce mari prieteni erati voi, numai pe interes...cum a dat mircea semne ca poate sa fie prieten si cu cineva care pt voi e dusman...cum ati inceput sa il urati si sa aruncati in el cu mizerii. Dar ce, trebuie sa va dea voua explicatii pt afinitati? Acu nu stiu daca am folosit corect cuvantul...Voi va ganditi ca sunt amanta adminului sau io stiu ce mizerii va trec prin capetele alea, cand eu nu am baut macar o tuica cu el, nici macar nu stiu cum arata acel om. Sunteti niste suflete care daca ati putea ati propaga specia mai departe prin animalism, nu prin iubire. Ati demonstrat asta cu varf si indesat...ca nu sunteti capabili nici de empatie, nici de judecata, din cauza frustrarilor ce zac in voi. Sper sa nu inteleaga lumea pe aici ca am ceva cu toti la gramada. Il apreciez pe Marian Stoica, ca s'a vazut mereu lungul nasului, a fost si este un baiat finut, decent, l'am apreciat si pe Lupul Albinelor, pana a avut ceva de demonstrat si a inceput sa toarne pe forum poze cu copiii si cu nevasta. Il apreciez pana si pe Shrek, cu care nu impart multe convingeri, dar are haz si a avut mereu in timp ce voi v'ati oparit, mai adaug Cristian Bh si mai sunt si altii. Dar sunt acolo niste entitati pe forum care au iesit la lumina o data cu Bezna... Ce sa mai zic de Guist, care desi a spus ca omul poate sa fie prieten cu oricine, cine suntem noi sa judecam, s'a dezis mai apoi de acest argument, si l'a pus pe Mircea Bog sa aleaga. Fratilor, comportamentul vostru e scris acolo pe forum, cu liniuta, a avut grija mircea sa dea citate din vorbele voastre, nu a inventat nimeni nimic, voi sunteti acolo. Aveti nevoie si de niste oglinzi?
The image of the hero was set up for all in every age through the appetite for imitation. Therefore the hero was murdered, since we have all been aping him. Do you know why you cannot abandon apishness? For fear of loneliness and defeat.
Avatar utilizator
Bezna Zorilor
 
Mesaje: 1536
Membru din: 21 Aug 2016, 22:45
Localitate: Bucuresti

Re: Cuibul de naparci!

Mesajde Bezna Zorilor » 13 Ian 2021, 15:40

Lesinate incercari mai aveti sa dati apa la forum!!!
Siii, nu v'au placut desenele mele cu femei sexy? Aceea este vulgaritate? Dar voi nu va iubiti nevestele?
Am mai auzit eu niste discutii printre niste oameni cu media de varsta ca pe aici pe la voi, cum ca ei nu isi supun nevestele la sex oral, ce e aia? Si ca, pentru a se bucura de un act sexual mai lung, au parte de o repriza inainte, cu stanga si cu dreapta. Trist... Foarte trist pentru un barabat sa nu poata duce un lucru la bun sfarsit, de la cap la coada. Nu mai mentionez ca unii isi plang amarul in bautura, apoi cica le pleaca nevestele de acasa, si tot ele sunt c...
Cateva lucruri pe care le'am inteles de cand stau aici pe forum... este ca lumea'i trista si foarte putini reusesc sa isi tina capul sus si inteleg ce e aia demnitate. Restul, sunt ca niste animale la ferma, nu inteleg cuvintele, vorbele, si nu ar putea intelege niciodata decat cu niste scanduri aplicate dupa ceafa. Din pacate, multi dintre barbatii planetei, si'ar viola femeile in cel mai barbar mod, pentru ca de asta sunt capabili sigur sigur...si la asta viseaza.
Sunt multe de spus... dar din randurile pe care le'am citit pe aici in ultimii ani...reies aceste lucruri ingrozitoare.
Voi nu ati mai intrat pe forum nu pentru ca forumul este vulgar din cauza mea, voi nu aveti nicio problema cu vulgaritatea, pentru ca ea se afla deja in sufletele voastre, voi doar va dati sfinti, unii din voi ati slujit in tinerete organelor corupte, ati facut scurta la limba de atata contact cu partile dorsoventrale ale organelor din Romania, iar acum la pensie, cica sunteti niste pensionari neprihaniti...si Bezna e vulgara! Nu v'ar fi asa putina rusinicaaa... :(
Stiti si voi mai bine decat mine, ca nu intrati aici doar ca sa va documentati asiduu, cafeneaua cred ca a fost cea mai trolata sectiune a forumului... Voi nu ati mai intrat aici pentru ca nu va mai irita si nu va mai provoca nimeni.

Nu stiu daca va mai aduceti aminte, dar am luat niste cutii de stupi de la un nene din Bucuresti, cica profesor, nebun nevoie mare...a intrat peste mine in bucatarie, ca sa ii dau un pahar cu apa, ca nu am putut sa scpa de el la usa blocului. De ce s'a ajuns la asta poate ma intrebati. Cand am luat primele lazi mi'a cerut banii si pt urmatoarele, (primele le'am luat de la el din fata curtii) si am zis ca nu ii las banii aia dati in avans si trebuie sa pun mana si pe restul cutiilor. In fine, mi'a zis ca am mizerie in bucatarie, ca e mancarea pisicilor pe jos, ca nu e aspirat, eu tocmai ce ma intorsesem de acasa de la parinti si in garsoniera din Bucuresti era...un haos. Mi'a zis ca sa avem o relatie secreta, cu beneficii, sa nu spun la nimeni. L'am dat afara din casa, a zis ca cica o sa scrie o carte despre mine. O astept si in ziua de azi. Nu stiu daca mai stiti, aici pe forum este un topic "stupar haladit isi cauta amanta"...despre el este vorba.
The image of the hero was set up for all in every age through the appetite for imitation. Therefore the hero was murdered, since we have all been aping him. Do you know why you cannot abandon apishness? For fear of loneliness and defeat.
Avatar utilizator
Bezna Zorilor
 
Mesaje: 1536
Membru din: 21 Aug 2016, 22:45
Localitate: Bucuresti


Înapoi la CAFENEA - DISCUTII DESPRE ORICE



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori