Prima pagină OFF TOPIC ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI

Esti certat cu cineva de pe forum si doresti o reconciliere ? Aici este locul....in Zona Verde...
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii : viewtopic.php?f=35&t=6168

Re: ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI

Mesajde alt stupar » 02 Oct 2017, 23:24

Sarac ratat in tot si in toate....Cristian Ionita - perfecta intruchipare a unui vesnic ”proiect” niciodata dus la bun sfarsit....
Munte de frustrari, vulcan de refulari .
Pe bune, mah... nu ti-e greu sa traiesti cu tine ???
Ultima oară modificat de alt stupar pe 02 Oct 2017, 23:28, modificat 1 dată în total.
lada plina de albine, dalta si afumatorul
in rest... Dumnezeu cu mila !
Avatar utilizator
alt stupar
 
Mesaje: 3217
Membru din: 18 Feb 2011, 22:50
Localitate: Lipova

Re: ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI

Mesajde cristian bh » 02 Oct 2017, 23:26

Bezna Zorilor scrie:Iaca sa vedem...cine vine la ospat.


O mica observatie,,,hai sa vad daca te prinzi ce lipseste la desert! :)
Onorabililor,sa fim generosi:daca putem, sa resuscitam si capra vecinului!
cristian bh
 
Mesaje: 2090
Membru din: 10 Mar 2013, 12:49
Localitate: Carpinet Bihor

Re: ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI

Mesajde Shrek » 02 Oct 2017, 23:27

Adresa la ce-ti trebe? Io nu cresc ...cânepă! Aaaaa, vrei sa ma tragi de limbă! Vezi ca am un maner sub laibar. Încearcă acolo.
Avatar utilizator
Shrek
 
Mesaje: 3313
Membru din: 16 Aug 2015, 10:08

Re: ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI

Mesajde Cristian IONITA » 02 Oct 2017, 23:29

Dom'le nu te contrazic ... intodeauna este loc si de mai bine. Dumneavoastra ce mai faceti? ... bine ? ... voinic ? si sanatos sper ? ca la "istetime" observ ca tot la fel

Imi cer scuze .... dar esti balbait si cand scrii ... si de aceea nu bat mesaje cu replicile.
Mircea_63 - bosorog senil si isteric
lucky5strike - parvenit si profitor
Avatar utilizator
Cristian IONITA
 
Mesaje: 4289
Membru din: 23 Feb 2011, 16:33
Localitate: Bucuresti

Re: ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI

Mesajde Cristian IONITA » 02 Oct 2017, 23:34

Shrek scrie:Adresa la ce-ti trebe? Io nu cresc ...cânepă! Aaaaa, vrei sa ma tragi de limbă! Vezi ca am un maner sub laibar. Încearcă acolo.


Sezi bland ca nu se atinge nimeni de tine .... mai ales pe dedesupt .... stim ca ai dorinte ascunse .... dar va trebui sa traiesti pe mai departe cu ele implinite partial.
Mircea_63 - bosorog senil si isteric
lucky5strike - parvenit si profitor
Avatar utilizator
Cristian IONITA
 
Mesaje: 4289
Membru din: 23 Feb 2011, 16:33
Localitate: Bucuresti

Re: ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI

Mesajde Shrek » 02 Oct 2017, 23:41

Băieți, gata! Partida de po....pa prostu' s-o gatat! Ca de obicei, Cristi, a luat ..potu'! Ne vedem maine seara după 10. Hai, pa!
Avatar utilizator
Shrek
 
Mesaje: 3313
Membru din: 16 Aug 2015, 10:08

Re: ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI

Mesajde Bezna Zorilor » 02 Oct 2017, 23:44

pai ce facusi ionita toata ziua? statusi pe forum si noaptea cand trebuie de fapt sa fii descheiat...tu stai incheiat?
The image of the hero was set up for all in every age through the appetite for imitation. Therefore the hero was murdered, since we have all been aping him. Do you know why you cannot abandon apishness? For fear of loneliness and defeat.
Avatar utilizator
Bezna Zorilor
 
Mesaje: 1536
Membru din: 21 Aug 2016, 22:45
Localitate: Bucuresti

Re: ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI

Mesajde Cristian IONITA » 02 Oct 2017, 23:56

Ce sa i faci Strumfito .... asa e viata cateodata .... nu s toate chiar cum ar "trebui".
Mircea_63 - bosorog senil si isteric
lucky5strike - parvenit si profitor
Avatar utilizator
Cristian IONITA
 
Mesaje: 4289
Membru din: 23 Feb 2011, 16:33
Localitate: Bucuresti

Re: ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI

Mesajde Cristian IONITA » 02 Oct 2017, 23:56

Shrek scrie:Băieți, gata! Partida de po....pa prostu' s-o gatat! Ca de obicei, Cristi, a luat ..potu'! Ne vedem maine seara după 10. Hai, pa!


Somn usor stimabile ...
Mircea_63 - bosorog senil si isteric
lucky5strike - parvenit si profitor
Avatar utilizator
Cristian IONITA
 
Mesaje: 4289
Membru din: 23 Feb 2011, 16:33
Localitate: Bucuresti

Re: ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI

Mesajde mircea » 03 Oct 2017, 01:55

Cristian IONITA scrie:.................................
de mancat din anumite parti anatomice sunt mancat de i.mbecili (lucky5strike - profitoru', Mircea_63 - bosorogu', Shrek - las si badalau, cssa - garcea, etc)

Protejatule , vezi ca te repeti . Eu nu vad pe aici nici un profitor, bosorogu`e mai ok decat iti inchipui, lasul nu are cum sa fie las pentru ca lipseste frica, iar de garcea ce sa spun, o fi......nu l-am citit niciodata pentru ca nu-mi plac militienii.

Ai fi meritat vreo 2-3 zile pentru jigniri, da avand in vedere cele 2 saptamani anterioare, se compenseaza.
Nu am vazut niciodata o salbaticiune, tanguindu-se. O pasare, care moare inghetata pe o creanga, cade fara sa-si planga vreodata de mila !
www.stuparitul.com
Facebook Grup Stuparitul
Avatar utilizator
mircea
Site Admin
 
Mesaje: 1458
Membru din: 17 Feb 2011, 17:33

Re: ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI

Mesajde Cristian IONITA » 03 Oct 2017, 07:32

Scuze pentru omisiune .... am sarit peste alt stupar - retardat ...

Daca mergem pe filozofia microbistica "sa fie bine ca sa nu fie rau" este explicabil de ce "nu vezi" anumite aspecte ... si uite cum ajungem sa consideram obiectivitatea ca fiind un moft.

Bag de seama ca nici acum nu ai inteles ca abordarea "pumn in gura" nu functioneaza la toata lumea.

O zi frumoasa tuturor.
Mircea_63 - bosorog senil si isteric
lucky5strike - parvenit si profitor
Avatar utilizator
Cristian IONITA
 
Mesaje: 4289
Membru din: 23 Feb 2011, 16:33
Localitate: Bucuresti

Re: ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI

Mesajde mircea » 03 Oct 2017, 09:08

Cristian IONITA scrie:Scuze pentru omisiune .... am sarit peste alt stupar - retardat ...

Daca mergem pe filozofia microbistica "sa fie bine ca sa nu fie rau" este explicabil de ce "nu vezi" anumite aspecte ... si uite cum ajungem sa consideram obiectivitatea ca fiind un moft.

Bag de seama ca nici acum nu ai inteles ca abordarea "pumn in gura" nu functioneaza la toata lumea.

O zi frumoasa tuturor.

Si eu bag de seama ca le cam bolmojesti cand este vorba despre abordari . Adica daca nu te aprob, nu as fi obiectiv, nu ?
Asta cu "sa fie bine, ca sa nu fie rau" e strofocare in zadar pentru ca oamenii nu pot fi "armonizati" impotriva vointei lor, plus ca tine mai mult de o anume parsivenie sociala si cine o practica da dovada (in cel mai fericit caz) de slabiciune si prostie .

Abordarea pumn in gura ?..... nu-i vad rostul, iar tu folosesti (din nou) cuvinte mari pentru a defini situatii mici. Banarile sunt mai mult atentionari , dar asta nu intelege multa lume . De fapt tu stii foarte bine ca pe un forum adevaratul pumn in gura e sa spui despre cineva ca este ceea ce nu este si apoi sa repeti obsesiv asta.
Nu am vazut niciodata o salbaticiune, tanguindu-se. O pasare, care moare inghetata pe o creanga, cade fara sa-si planga vreodata de mila !
www.stuparitul.com
Facebook Grup Stuparitul
Avatar utilizator
mircea
Site Admin
 
Mesaje: 1458
Membru din: 17 Feb 2011, 17:33

Re: ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI

Mesajde teinegru64 » 03 Oct 2017, 10:32

Este pentru prima data cand ...spumele ori clabucii....dau pe public.Noi...muritorii de rand ...ne vom adapta. :lol: :lol: :lol:
http://teinegru64.sunphoto.ro/Albine
teinegru64
 
Mesaje: 2459
Membru din: 08 Mar 2011, 13:06
Localitate: Vaslui

Re: ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI

Mesajde mircea » 03 Oct 2017, 10:57

teinegru64 scrie:Este pentru prima data cand ...spumele ori clabucii....dau pe public.Noi...muritorii de rand ...ne vom adapta. :lol: :lol: :lol:

Teiule, daca incerci te pozitionezi in preajma CI-ului, crezand ca imprumuti ceva de la el (d`alea bune spun) sa stii ca nu se pune. Tu esti in stare sa debitezi numai mici jigodisme.....moldave. Sa pastram totusi proportiile si sa nu ne facem sperante gratuite. Corect ?
Nu am vazut niciodata o salbaticiune, tanguindu-se. O pasare, care moare inghetata pe o creanga, cade fara sa-si planga vreodata de mila !
www.stuparitul.com
Facebook Grup Stuparitul
Avatar utilizator
mircea
Site Admin
 
Mesaje: 1458
Membru din: 17 Feb 2011, 17:33

Re: ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI

Mesajde teinegru64 » 03 Oct 2017, 11:21

Astai buna . :D Sa pup un ci in ruc. Eram contrariat de ultimele postari ale lui CI. Pare ca se scuza .Ca a primit o sponsorizare. Ori o sarcina? Sau un obiectiv?
http://teinegru64.sunphoto.ro/Albine
teinegru64
 
Mesaje: 2459
Membru din: 08 Mar 2011, 13:06
Localitate: Vaslui

Re: ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI

Mesajde Bezna Zorilor » 03 Oct 2017, 12:12

Lipseste de la desert rahatul turcesc sau negresele, tot turcesti, cu nuci infipte. Ar fi fost interesant de vazut pozitia protectorului care a gustat si el din "lichiori", dar ce sa mai zica si el, a adoptat modul "ascunde starea mea online" ca sa nu ne mai raspunda. Scrisesem si eu un text frumos, bine ca l'am copiat, ca aici s'a transformat in ceva...turcesc.
The image of the hero was set up for all in every age through the appetite for imitation. Therefore the hero was murdered, since we have all been aping him. Do you know why you cannot abandon apishness? For fear of loneliness and defeat.
Avatar utilizator
Bezna Zorilor
 
Mesaje: 1536
Membru din: 21 Aug 2016, 22:45
Localitate: Bucuresti

AnteriorUrmătorul

Înapoi la ZONA VERDE - STRANGERI DE MANA , RECONCILIERI



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori


cron