Prima pagină BAZAR STUPARITUL VANZARI - CUMPARARI DIVERSE

Tot ce nu tine de apicultura

Laptop 2 in 1 Allview Wi10N Pro cu procesor Intel® Atom™ Qua

Mesajde jonny_it » 19 Feb 2021, 17:24

A fost folosit foarte putin pentru email si navigare pe internet.
Pret 500 lei negociabil nou a fost peste 1000.

Poze si descriere completa aici: https://www.olx.ro/d/oferta/laptop-2-in-1-allview-wi10n-pro-cu-procesor-intel-atom-quad-core-1-8-IDeAm9X.html

Fac ordine prin birou :)
Schimb cu rame noi sau foite de ceara sau alte produse/unelte ce tin de apicultura.

(Mai am inca 2 laptop-uri, dupa ce imi fac timp sa sterg tot de prin ele o sa le pun si pe alea).
Avatar utilizator
jonny_it
 
Mesaje: 5470
Membru din: 23 Feb 2011, 16:21
Localitate: Piatra Neamt / Iasi / Vaslui / Oslo

Re: Laptop 2 in 1 Allview Wi10N Pro cu procesor Intel® Atom™

Mesajde Shrek » 19 Feb 2021, 17:28

Zgarcitule! Poti mai bine sa le donezi unor copii fără posibilități, pentru scoala online! Cei 500 lei "pierduti", ii poti trece la pierderi planificate gen amenzi rutiere!
Avatar utilizator
Shrek
 
Mesaje: 3304
Membru din: 16 Aug 2015, 10:08

Re: Laptop 2 in 1 Allview Wi10N Pro cu procesor Intel® Atom™

Mesajde jonny_it » 19 Feb 2021, 17:36

Shrek scrie:Zgarcitule! Poti mai bine sa le donezi unor copii fără posibilități, pentru scoala online! Cei 500 lei "pierduti", ii poti trece la pierderi planificate gen amenzi rutiere!


M-am gandit si la asta, am intrebat pe 2, dar au primit tablete de la scoala/primarie.
Deci cauta un copil care invata cat de cat si stii ca nu-l vinde tacasu sa-si ia alcool, da-mi adresa si il trimit. Platesc eu transportul, deci il costa 0 lei.

PS: Ultima amenda rutiera cred ca este din 2008. :lol:
Avatar utilizator
jonny_it
 
Mesaje: 5470
Membru din: 23 Feb 2011, 16:21
Localitate: Piatra Neamt / Iasi / Vaslui / Oslo

Re: Laptop 2 in 1 Allview Wi10N Pro cu procesor Intel® Atom™

Mesajde Shrek » 19 Feb 2021, 18:08

De fapt am glumit! Dar ideea nu este rea. Oricum, ce oferi la vanzare , pare să fie din....piramida lui keops! Acum tot" saracu'" are un telefon " intelijent"!
Avatar utilizator
Shrek
 
Mesaje: 3304
Membru din: 16 Aug 2015, 10:08

Re: Laptop 2 in 1 Allview Wi10N Pro cu procesor Intel® Atom™

Mesajde jonny_it » 19 Feb 2021, 18:23

Shrek scrie:De fapt am glumit! Dar ideea nu este rea. Oricum, ce oferi la vanzare , pare să fie din....piramida lui keops! Acum tot" saracu'" are un telefon " intelijent"!


Vand/arunt tot ce nu folosesc, pastreaza praful degeaba prin dulapuri. :)

Nu-ti trebuie o betoniera si un aparat de sudura? :lol:
Avatar utilizator
jonny_it
 
Mesaje: 5470
Membru din: 23 Feb 2011, 16:21
Localitate: Piatra Neamt / Iasi / Vaslui / Oslo

Re: Laptop 2 in 1 Allview Wi10N Pro cu procesor Intel® Atom™

Mesajde Shrek » 19 Feb 2021, 19:31

Hai ca inteleg, betoniera o folosesti sa faci amestecul la turte, dar aparatul de sudură, la ce-l foloseai? Suedezi pungile de plastic cu turte?
Vanzare buna!
PS! Daca te hotărăști sa arunci cărămizile....de bani, dă-mi de stire! Imi trebe sa fac un semineu!
Avatar utilizator
Shrek
 
Mesaje: 3304
Membru din: 16 Aug 2015, 10:08

Re: Laptop 2 in 1 Allview Wi10N Pro cu procesor Intel® Atom™

Mesajde jonny_it » 19 Feb 2021, 20:17

Shrek scrie:Hai ca inteleg, betoniera o folosesti sa faci amestecul la turte, dar aparatul de sudură, la ce-l foloseai? Suedezi pungile de plastic cu turte?
Vanzare buna!
PS! Daca te hotărăști sa arunci cărămizile....de bani, dă-mi de stire! Imi trebe sa fac un semineu!


Eu nu dau turte la albine.

In toamna am terminat casa, dupa aprox 3 ani de munca si stres. Betoniera a fost folosita pentru ca am turnat ciment pe ici pe colo pe langa casa(caminul pt apa, un zid, etc). Cu aparatul de sudura am facut in subsol acum 2 ani cateva rafturi provizorii(cornier+osb cate un punct de sudura si gata). Acum ca am tencuit + rezolvat si pe acolo a trebuit sa scot rafturile afara si nu mai am ce suda cu el. O sa-l pun pe net daca vrei sa-ti faci semineu din tabla :lol:
Avatar utilizator
jonny_it
 
Mesaje: 5470
Membru din: 23 Feb 2011, 16:21
Localitate: Piatra Neamt / Iasi / Vaslui / Oslo

Re: Laptop 2 in 1 Allview Wi10N Pro cu procesor Intel® Atom™

Mesajde cristi_vidican » 22 Feb 2021, 07:09

Sfatul meu e să nu renunți la aparatul de sudură și la betonieră, dacă sunt funcționale.
Peste câțiva ani vei avea nevoie de ele și ce faci, cumperi altele noi?
Tot ce voiti sa va faca voua oamenii, faceti-le şi voi la fel – Matei 7:12a
Avatar utilizator
cristi_vidican
 
Mesaje: 7022
Membru din: 23 Feb 2011, 13:58
Localitate: Hidiselu de Sus - Bihor


Înapoi la VANZARI - CUMPARARI DIVERSE



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori