Prima pagină STUPARITUL - ANUNTURI FORUM ANUNTURI IMPORTANTE

Anunturi importante pentru membrii forumului Stuparitul...Regulamentul forumului Stuparitul, sponsorizari apicultori si alte anunturi importante.
Reguli forum
Acest site foloseste cookies. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla mai multe detalii! : viewtopic.php?f=35&t=6168

Re: Tacerea mieilor !!!!

Mesajde Cristian IONITA » 27 Dec 2021, 12:15

Nea Puiu ... sezi bland ... ca de la tine chiar nu este cazul de asteptari ... de milogi si plangaciosi nu duce nimeni lipsa :).

Dar inca o data ... tu chiar nu ai minim cuvant? Ai spus ca ne scutesti de prezenta ta ... drum bun ... te asigur ca nu te boceste nimeni :mrgreen:
Mircea_63 - bosorog senil si isteric
lucky5strike - parvenit si profitor
Avatar utilizator
Cristian IONITA
 
Mesaje: 4287
Membru din: 23 Feb 2011, 16:33
Localitate: Bucuresti

Re: Tacerea mieilor !!!!

Mesajde yuonyuon » 29 Dec 2021, 08:12

Domnu ioan are impresia ca forumul ar fi un fel de magazin ce a ramas fara clienti........cand defapt sunt niste clienti ce au ramas fara paine....
yuonyuon
 
Mesaje: 2821
Membru din: 13 Mai 2015, 11:23
Localitate: lunca brailei/bacau

Re: Tacerea mieilor !!!!

Mesajde Bezna Zorilor » 14 Iun 2022, 23:40

Vad si eu acum topicul asta, citesc ce scrie mircea si imi mai sare in ochi cate unul cu "bezna"... Donbazile, ce greu poti adormi noaptea, mai tati!

"Nu!....Eu nu vreau nici să trec pe lângă el și nici să dau mâna cu el iar dacă l-aș întâlni îmi fac semnul Sfintei Cruci și îl evit, gândindu-mă la Dumnezeu, pentru că El i-a îngaduit necuratului să mă ispitească..." - MAI DONBAZILE, DAR TU IL STRIGI CAM DES, nu pot sa te cred cand spui ca il eviti si faci semnul sfintei cruci. Dar nu'i prima oara cand vedem c.... in biserica!

Inainte sa urmaresc discutiile, as pune o intrebare in legatura cu introducerea acestui topic. Daca maine poimaine tzutzunberg va va cere cod de bare la logare pe feisbuc ce veti face? Ca doar oameni sunteti, inainte de a fi stupari........................

Discutiile intre stupari sunt aceleasi si intre programatori, arhitecti, sapatori de canale, etc. Ne intoarcem tot la om, este?

Dincolo de problemele pe care le au stuparii in era digitala, nu pot sa nu observ ca o problema importanta este bezna, asa mai pe sleau...

"Cu cine dai mana cand spui ?
Păi discută cu Bezna, cu federman, cu Șhrek..." - MIRCEA, BESOS!
The image of the hero was set up for all in every age through the appetite for imitation. Therefore the hero was murdered, since we have all been aping him. Do you know why you cannot abandon apishness? For fear of loneliness and defeat.
Avatar utilizator
Bezna Zorilor
 
Mesaje: 1534
Membru din: 21 Aug 2016, 22:45
Localitate: Bucuresti

Re: Tacerea mieilor !!!!

Mesajde Bezna Zorilor » 15 Iun 2022, 00:12

"viteji nevoie mare, cand au intrat în catarea beznei, au inceput sa se dea victime, plecând de pe forum tratînd usa! De ce?! Probabil un sentiment de oarece superioritate, considerând că ei, fiind de la început au dreptul să zică ce vor, iar " viniturile" adică noi, ăștia, anonimi, suntem mai asa, inferiori lor! Nu, nu este asa! Fiecare are dreptul la opinie pe un forum! Poti sa le citesti, sa comentezi ori sa le ignori! Opiniile altora!
Ma intreb care ar fi fost evoluția discuțiilor daca topicul s-ar fi intitulat " tăcerea tatilor de miei"!" - SHREK, HAI SALUT SI TIE!

DONBAZILE, care este mai exact problema ta? Ca nu am eu numele real si poze cu mecla? Pune niste ochelari, vezi ca am poza la profil aici cu mecla mea. Daca erai macar pretin cu vreunu' de pe aci care ma cunoaste, si nu sunt putini, iti dadea cineva pagina mea de feisbuc, dar faptul ca nu poti sa afli ceea ce iti doresti despre mine spune foarte multe despre tine ca om, vezi... nu'ti da nimeni nimic!

Hai sa zic si mai concret, sunt femeie de 35, as fi vrut sa mai aduc ceva completari, am sa spun doar esentialul. Mircea se pricepe la oameni mai bine decat stiti voi si mai bine decat poate ca isi da seama el. Imi este foarte dor de niste discutii ca pe vreumuri (alea in care am adus comunismul pe stuparitul)... Vara asta am o cumetrie importanta si pentru mine este un al doilea tata, desi nu l'am cunoscut niciodata in persoana. mircea este omul care imi lipseste de la masa! (si sper sa stie nu ceea ce spun, ci ceea ce nu spun spunand asta) (si pentru mine masa e sfanta) Sunteti niste pubele pline cu tot ce'i mai urat, pe care pe zi ce trece le umpleti cu ceea ce va lipseste dintre voi si ideea de femeie. Ati daramat forumul pentru ca intai ati daramat viata!
The image of the hero was set up for all in every age through the appetite for imitation. Therefore the hero was murdered, since we have all been aping him. Do you know why you cannot abandon apishness? For fear of loneliness and defeat.
Avatar utilizator
Bezna Zorilor
 
Mesaje: 1534
Membru din: 21 Aug 2016, 22:45
Localitate: Bucuresti

Re: Tacerea mieilor !!!!

Mesajde Bezna Zorilor » 15 Iun 2022, 12:13

"Mircea este principalul vinovat, pentru că nu a urmărit ca pe forum să se respecte niște reguli, devenind foarte indulgent cu unele persoane și permițând anonimatul...."

Donbazile, mie imi place mult mult de tot de tine, dupa cum iti poti da seama. De ce nu pui si tu mana pe'o carte? Daca tu vrei sa iti pui pe forumuri numele real este strict alegerea ta personala, dar eu cred ca tocmai din cauza oamenilor viciati si nocivi ca tine, oamenii trebuie sa aiba libertatea sa scrie sub pseudonime. De ce? Pentru ca daca nu ar fi asa am ajunge in instanta! Cine esti tu sau cine sugerezi ca sunt ceilalti si ar trebui sa fie si mircea... sa le ceara altora sa isi ofere datele personale? Numele, adresa, unde am stupii, cine e mama si tata, intra la categoria lucruri personale si fiecare om trebuie sa aiba libertatea de a nu le face publice. Cine esti tu sa imi ceri asta?

Nu ai inteles ca forumurile ofera placerea de a citi povesti fara detalii care strica magia. Barbatii sunt niste povestitori si niste artisti idealisti prin natura firii lor. Le faci de ras specia! Nu iti este rusine?
The image of the hero was set up for all in every age through the appetite for imitation. Therefore the hero was murdered, since we have all been aping him. Do you know why you cannot abandon apishness? For fear of loneliness and defeat.
Avatar utilizator
Bezna Zorilor
 
Mesaje: 1534
Membru din: 21 Aug 2016, 22:45
Localitate: Bucuresti

Anterior

Înapoi la ANUNTURI IMPORTANTE



Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori